Magda Doors
uk en ru

Про компанiю

Компанія «MAGDA», заснована в 2012 році - найбільший в Україні виробник металевих вхідних дверей високої якості. Наші вироби поставляються споживачам України і далеко за її межі.

Для компанії пріоритетними є три складових:

  • Індивідуальний підхід до потреб кожного клієнта;
  • Безперервне вдосконалення зовнішнього вигляду і експлуатаційних якостей вироблюваної продукції;
  • Впровадження в життя прогресивних ідей і нових розробок.

Виробник «MAGDA» - відповідальний надійний партнер. Ми пропонуємо взаємовигідне співробітництво оптовим і роздрібним покупцям. Наші менеджери знайдуть для кожного клієнта або партнера найбільш вигідні рішення.

На підприємстві працюють професіонали різного віку. У кожного з нас свої пріоритети, але всю команду об'єднує віра в нові ідеї компанії і прихильність своїй справі.

Ми переконані, що стандарти якості високого рівня - обов'язкова складова успіху. Виробництво надійних, теплих дверей з металу, здатних захистити будинок від вторгнення сторонніх людей і проникнення холоду - головне завдання нашого підприємства. Споживачам пропонуються унікальні позиції і моделі самих різних дизайнів.

Налагоджене виробництво виробів індивідуального і масового характеру дає можливість забезпечити безперебійне виробництво продукції в необхідних для замовника обсягах у встановлені терміни.